П`ятниця, 26.04.2024, 21:00
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 12

аплікація

Цілі:Познайомити дітей з різними видами спорту (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бокс, гімнастика, легка атлетика). Удосконалювати вміння дітей орієнтуватися на площині аркуша Збагатити словник дітей словами: тренер, стадіон, атлет, боксерська груша. Вправляти дітей в освіті слів (назви спортсменів). Розвивати дрібну моторику кистей рук. Виховувати у дітей захоплення спортивними іграми, заняттями спортом.Устаткування:Картинки із зображенням різних видів спорту, боксерські рукавички і груша (дитячий набір), зелені аркуші паперу з розміткою футбольного поля, вирізані з картону футбольні м'ячі, справжні футбольний, баскетбольний, волейбольний м'ячі, прості олівці, намальовані хвилясті і зигзагоподібні лінії, кольоровий картон, обладнання для аплікації.Запрошуємо дівчат і хлопчиків у захоплюючу країну Спортландія. Це спортивна країна допомагає всім стати сильними, спритними, швидкими, спритними. Під час нашого сьогоднішнього подорожі по Спортландія ми познайомимося з різними видами спорту. Сьогодні ви не просто хлопці, а спортсмени. Спортсменами називають людей, які займаються спортом. А зараз, спортсмени, стаєте один за одним, вирушаємо у світ спорту. Ми - бігуни, біжимо навколо столів, а потім займаємо свої місця. Сьогодні я буду вашим тренером. Тренер - це вчитель спорту і фізкультури. Повторіть це слово і запам'ятайте.Давайте знайомитися з різними видами спорту. Може бути ви вже знаєте деякі з них? Є багато видів с ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 2044 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

підготовча група

Завдання:Закріпити вміння дітей встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; Ініціювати самостійний вибір дітьми виконання букета «ікебана» відповідно до моделі; Сприяти мовленнєвому розвитку через збагачення і активізацію слова, словотворчість; Розвивати комунікативні навички. Збагачення та активізація словника: Японія, «пасікока», кімоно, ікебана, сакура, чайна церемонія.Устаткування:- Модель «Таємниці Японії»; - Моделі «правила складання букета« ікебана »; - Слайд-презентація на тему «Японія»; - Костюм «кімоно»; - Музичний супровід - аудіозапис «Чайна церемонія»; - Роздатковий матеріал для складання букета «ікебана»: гілки, квіти, листя, клей, підставки; - Обладнання для чайної церемонії: заварювальні чайники - 2 шт., Термоси - 2 шт., Піали, скатертини, квітковий чай.Хід заняття: Під японську музику діти входять до зали. Вихователь: Я дуже рада бачити вас, хлопці! Пасікока.Привітайтеся і ви зі мною так само. (Діти пробують) Вихователь: Ми привітали один одного на японській мові.Коли я була така ж, як ви, у мене була мрія: я дуже хотіла побуватив країні висхідного сонця (картина).- Яку країну так називають? Діти: Японію. Вірно! Зовсім недавно мрія здійснилася - я з'їздила в Японію.Тому я сьогодні прийшла до вас в національному японському вбранні - кімоно.Ця країна відкрила мені багато своїх таємниць. Ваші вихователі сказали мені,що ви дуже любите дізнаватися все нове і цікаве.Хочете, я й вам відкрию деякі таємни ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 996 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять

Завдання:Закріпити вміння дітей встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; Ініціювати самостійний вибір дітьми виконання букета «ікебана» відповідно до моделі; Сприяти мовленнєвому розвитку через збагачення і активізацію слова, словотворчість; Розвивати комунікативні навички. Збагачення та активізація словника: Японія, «пасікока», кімоно, ікебана, сакура, чайна церемонія.Устаткування:- Модель «Таємниці Японії»; - Моделі «правила складання букета« ікебана »; - Слайд-презентація на тему «Японія»; - Костюм «кімоно»; - Музичний супровід - аудіозапис «Чайна церемонія»; - Роздатковий матеріал для складання букета «ікебана»: гілки, квіти, листя, клей, підставки; - Обладнання для чайної церемонії: заварювальні чайники - 2 шт., Термоси - 2 шт., Піали, скатертини, квітковий чай.Хід заняття: Під японську музику діти входять до зали. Вихователь: Я дуже рада бачити вас, хлопці! Пасікока.Привітайтеся і ви зі мною так само. (Діти пробують) Вихователь: Ми привітали один одного на японській мові.Коли я була така ж, як ви, у мене була мрія: я дуже хотіла побуватив країні висхідного сонця (картина).- Яку країну так називають? Діти: Японію. Вірно! Зовсім недавно мрія здійснилася - я з'їздила в Японію.Тому я сьогодні прийшла до вас в національному японському вбранні - кімоно.Ця країна відкрила мені багато своїх таємниць. Ваші вихователі сказали мені,що ви дуже любите дізнаватися все нове і цікаве.Хочете, я й вам відкрию деякі таємниц ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 997 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять
Діти багато знають прислів'їв і приказок про добро і красу. Вони не були тільки пасивними слухачами і глядачами, а активно брали участь у всіх запропонованих завданнях.Цілі:Формування поняття краси, як естетичної категорії і її проявів в природі і творах мистецтва. Залучення дітей до загальнолюдських цінностей. Розвивати почуття прекрасного і любов до мистецтва.Завдання:Об'єднання різних видів мистецтв. Ввести поняття краси природної, рукотворним, духовної. Вчити бачити красу в повсякденному, зуміти побачити навіть у самому непоказному. Пробудити естетичні почуття та інтерес до художньої діяльності. Розвивати креативність. Підвести дітей до розуміння доброти як основи взаємовідносин між людьми. Розвиток самостійної образної діяльності - дати можливість проявити творчість, уяву, вигадку, фантазію.Хід заняття:I частина Дівчатка входять в групу в красивих капелюшках, а хлопчики в кепках з квіткою.- Які гарні панночки да добрі молодці до мене завітали! Здрастуйте!- І я сьогодні так старалася, вбиралася і все це для того, щоб сподобатися вам. Я вам подобаюся?- Чому?- Пропоную посміхнутися один одному, згадавши пісеньку, що може статися від посмішки: Від посмішки похмурий день світліше,Від посмішки в небі веселка прокинетьсяПоділися усмішкою своєюІ вона до тебе не раз ще повернеться. - І такими веселими, задоволеними пропоную відправитися на «виставку гарних речей».Дітям пропонується встати зручно і красиво. - Друзі, пом ... Читати далі »
Категорія: Для мам | Переглядів: 1475 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

конспект занять

Мета:Гармонізація дитячо-батьківських відносин через рішення емоційно-особистісних проблем дітей.Завдання:1. Сприяти збереженню та зміцненню психофізичного здоров'я дітей через спільну діяльність з батьками. 2. Використовувати в роботі з дітьми методи і прийоми корекції тривожного стану дитини. 3. Виховувати у дітей та батьків прагнення спільно долати труднощі і проблеми. Обладнання кабінету (залу): кабінет має оформлення лісу - дерева, пеньки, тварини (іграшки), 6 столів, 12 стільців, телевізор, відеомагнітофон (відеоплеєр), магнітофон. Столи розставлені півколом біля однієї стіни, а в іншої організований імпровізований ліс, в середині кабінету - вільний простір (галявинка), прикрашена площинними зображеннями квітів, ягід (по 10 синього і червоного кольору).Устаткування для заняття:5 силуетів яблук з золотою папери (на каж-будинок яблуці написано завдання для дітей), запис мультфільму «Вовка в тридев'ятому царстві», аудіозапис спокійній класичної музики; вирізані з кольорового картону літери слова «КНИГА» (літери розклеєні в кабінеті в різних місцях) , 6 наборів стимульного матеріалу «Шнуровка»; аркуші паперу форматом А 4 (12-18 шт.); фломастери; кольорові олівці; ручки; пам'ятки для батьків «Готовність до школи»; «Вплив захворювань на навчання дітей»; скриню; лист в конверті; 6 книг (у подарунок дітям); пісочний годинник на 2, 5 хвилин.Ведучий:Педагог-психолог.Учасники:6 пар батько-дитина з підготовчої групи.Хід ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 1405 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять

Мета :Виховувати в дітях почуття прекрасного, любов до природи, до рідного краю через образотворче мистецтво, музику, поезію. Розвивати вміння давати естетичні оцінки, висловлювати судження, співвідносити за настроєм зразки живопису, музики, поезії. Викликати емоційний відгук на художній образ. Продовжувати удосконалювати художньо-мовні виконавські навички дітей при читанні віршів, співі пісень; прищеплювати чуйність до поетичного слова. Вчити дітей розрізняти відтінки настроїв, зміну характеру музики. Передавати настрій, характер музики в співі, в русі, танці. Створювати власні танцювальні імпровізації.Збагачення та активізація словника:Старовинні назви місяців: хмурень, Лютов, снігових; балет, балерина, блакить.Репродукції картин:І.Вельц «Іній»; И.Грабарь «Лютнева блакить»; А.Саврасов «Зима». Аудіозапис музичних творів: П.І. Чайковський «Зимові мрії», «На трійці»; А.Вівальді «Зима»; Свиридов «Заметіль» (вальс). Відеозапис фрагмента з балету «Лускунчик» П.І. Чайковського «Снігова буря».Обладнання та матеріали:Музичний центр, комп'ютер, султанчік (білі та сріблясті).Попередня робота:Спостереження за зимовими явищами в природі. Розгляд репродукцій картин, що зображають зимовий пейзаж; прослуховування музичних творів на тему зими. Читання віршів про зиму, бесіда про зміст, роз'яснення незнайомих слів. Заучування напам'ять віршів, пісень, прислів'їв про зиму. Перегляд фрагментів з балету «Лускунчик» П.І. Чайковськог ... Читати далі »

Категорія: Для мам | Переглядів: 3770 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять

Цілі:Познайомити дітей з різними видами спорту (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бокс, гімнастика, легка атлетика). Удосконалювати вміння дітей орієнтуватися на площині аркуша Збагатити словник дітей словами: тренер, стадіон, атлет, боксерська груша. Вправляти дітей в освіті слів (назви спортсменів). Розвивати дрібну моторику кистей рук. Виховувати у дітей захоплення спортивними іграми, заняттями спортом.Устаткування:Картинки із зображенням різних видів спорту, боксерські рукавички і груша (дитячий набір), зелені аркуші паперу з розміткою футбольного поля, вирізані з картону футбольні м'ячі, справжні футбольний, баскетбольний, волейбольний м'ячі, прості олівці, намальовані хвилясті і зигзагоподібні лінії, кольоровий картон, обладнання для аплікації.Запрошуємо дівчат і хлопчиків у захоплюючу країну Спортландія. Це спортивна країна допомагає всім стати сильними, спритними, швидкими, спритними. Під час нашого сьогоднішнього подорожі по Спортландія ми познайомимося з різними видами спорту. Сьогодні ви не просто хлопці, а спортсмени. Спортсменами називають людей, які займаються спортом. А зараз, спортсмени, стаєте один за одним, вирушаємо у світ спорту. Ми - бігуни, біжимо навколо столів, а потім займаємо свої місця. Сьогодні я буду вашим тренером. Тренер - це вчитель спорту і фізкультури. Повторіть це слово і запам'ятайте.Давайте знайомитися з різними видами спорту. Може бути ви вже знаєте деякі з них? ... Читати далі »

Категорія: Для мам | Переглядів: 2297 | Додав: Sarum | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)