Четвер, 28.03.2024, 18:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 07
конспекти занять
Пізнавальні завдання

- Познайомити дітей з «Веселкою здоров'я»;
- Формувати у дітей інтерес і ціннісне ставлення до фізкультурно-мовним
занять.

Корекційно-розвиваючі завдання

- Удосконалювати словниковий запас, навички словозміни;
- Розвивати артикуляційну моторику, мовне дихання;
- Розвивати фонематичні сприйняття;
- Удосконалювати навички зв'язного мовлення;
- Вчити узгоджувати мова з рухами;
- Розвивати загальну та дрібну моторики;
- Розвивати спритність, швидкість реакції, координацію рухів,
просторові уявлення;
- Розвивати виразність мови і виразність рухів;
- Розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, уяву.

Виховні завдання

- Розвивати комунікативні якості, вміння працювати і грати
в колективі;
- Виховувати усвідомлене ставлення до свого здоров'я,
бажання подолати недоліки мови;
- Виховувати почуття співпереживання до автора листа, надісланого в д / с;

Устаткування:

М'яч (зеленого кольору), лист від Незнайки, фонограма дощику, посібник
«Веселка», кольорові жетони (до гри «Веселка) та м'ячі за кількістю дітей,
аудіокасета з піснею «Хто збудував веселку?», аудіопособіе «Колискові»
(Є. Желєзнова).
Хід заняття:
Комунікативна гра «Здрастуй!»

Логопед: Здрастуйте, хлопці! Давайте привітаємось один з одним.
Адже коли люди вітаються, вони бажають один одному здоров'я.
Ді ... Читати далі »
Категорія: виховання колективу | Переглядів: 1749 | Додав: Sarum | Дата: 07.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять
Пізнавальні завдання:

- Уточнювати й узагальнювати знання дітей про комах;
- Закріплювати в мові назви комах, знання про їх звички,
будові, діях, які можуть вони здійснювати;

Корекційно-розвиваючі завдання:

- Розширювати та активізувати словниковий запас за темою «Комахи»;
- Удосконалювати дієслівний словник, навички словотворення,
узгодження іменників з прикметниками і числівниками;
- Розвивати артикуляційну моторику, мовне дихання;
- Розвивати фонематичні сприйняття;
- Удосконалювати навички зв'язного мовлення;
- Вчити узгоджувати мова з рухами;
- Розвивати загальну та дрібну моторики;
- Розвивати спритність, швидкість реакції, координацію рухів,
просторові уявлення;
- Розвивати виразність мови і виразність рухів;
- Розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять, уяву.

Виховні завдання:
- Виховувати пізнавальний і природоохоронний інтерес до представників комах;
- Виховувати толерантне ставлення до відповідей дітей;
- Формувати вміння працювати і грати в колективі.

Устаткування:
Великий і маленький м'ячі,
картки з різними кольорами (червоний, жовтий та ін),
цифри (від 2 до 5),
2 прольоту гімнастичної стінки,
мішечки з піском (по 2 на дитину),
2 корзини для метання,
обруч,
макети квітів,
аудіокасета з піснею «Про мене і мурашки»,
ауді ... Читати далі »
Категорія: виховання колективу | Переглядів: 2778 | Додав: Sarum | Дата: 07.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять
Цілі заняття:

• Виховувати звичку здорового способу життя.
• Вчити дітей дбати про своє здоров'я.
Завдання:

Формування немовних дихання.
Удосконалення артикуляційної моторики.
Розширення активного словника.
Розвиток уваги, мислення, пам'яті.
Розвиток загальної та дрібної моторики.
Формовані вміння:

Відповідати на запитання.
Відгадувати загадки.
Закріплення основних видів рухів: ходьба, утримання рівноваги, координація рухів.
Матеріали та обладнання:

Відеозапис (дитина читає вірш),
Комп'ютерна презентація «Вгадай - ка»,
Дидактична гра «Одягни ляльку на прогулянку»,
Магнітна дошка, макет дерева, зубні щітки, мило, гребінці, зубна паста, рушники, будиночок Куталкі, снігові грудочки, «струмок», місток - масажна доріжка, обручі, муляжі фруктів і овочів, натуральні шматочки фруктів, шматочки заморожених фруктів, шпажки для нанизування, следочкі червоного і білого кольору, два тази з водою (гаряча і холодна з крижаною крихтою).
Попередня робота:

Перегляд мультфільмів:

«Митя і мікробус» к / студії «Союзмультфільм» автор сценарію Е. Агранович, режисер М. Каменецький.
Мультсеріал «Смішарики»: «Руки», «ГРЗ», «Їжачок і здоров'я».
Мультсеріал «Лунтік»: «Невидима бруд».
Бесіди:

Звідки беруться хвороби.
Як перемогти простуду.
Навіщо робити зарядку.
Як стати сильним.
Для чого чистити зуби.
Чому щипає мило ... Читати далі »
Категорія: виховання колективу | Переглядів: 2754 | Додав: Sarum | Дата: 07.11.2012 | Коментарі (0)

конспекти занять
Розвивати інтерес до занять пізнавального циклу.
Закріплювати вміння дітей розкладати число на 2 менших; закріплювати вміння співвідносити предмети навколишнього світу з геометричними еталонами.
Закріплювати вміння підбирати слова на заданий звук, удосконалювати навичку поділу слів на склади плесканням.
Розвивати вміння змінювати слова-дії по часам.
Закріплювати вміння складати речення за опорними словами і складати зв'язний, послідовний розповідь за опорними картинками.
Прищеплювати Нуд: вміння працювати по словесній інструкції, розвивати навичку контролю, взаємоконтролю і самоконтролю виконаного завдання; вміти працювати в команді; Вміти слухати і чути педагога на протязі всього заняття; розвивати довільність поведінки.
Устаткування:

Чарівний камінь, запис з голосом Солов'я-Розбійника, дидактична гра «Чарівні ворота», картки з предметами - геометричними еталонами, предметні картинки, дидактична гра «Будинок, замок, хатинка», рахункові палички, олівці.
Хід заняття:

1. Організаційний момент. Привітання гостей.

2. Хлопці, ви любите пригоди? Я вас запрошую в подорож. Подивіться, на нашому шляху лежить чарівний камінь. Він не простий, на ньому щось написано.
«Ліворуч підеш-нічого не знайдеш,
Прямо підеш-у чужу групу потрапиш,
Направо підеш-багато цікавого знайдеш ».

Куди підемо? Де у нас права сторона? (Включення фонограми).

Голос:
Подивіться, ... Читати далі »
Категорія: виховання колективу | Переглядів: 1904 | Додав: Sarum | Дата: 07.11.2012 | Коментарі (0)