19:51 Конспект фізкультурного заняття в молодшій групі дитячого садка, тема «У гості до ляльки Каті» |
Цілі: Формувати вміння стрибати на двох ногах. Вправляти дітей в ходьбі в прямому напрямку, переступати через мішечки з піском («камінці»); повзати рачки, підповзати під дугу; вправляти в умінні зійти на ящик і зійти з нього; Матеріал і устаткування: Лялька, маленький стільчик, «камінчики» (мішечки з піском розміром 20 на 12 см), килимова доріжка шириною 20см, дуга, ящик заввишки 15 см, таз з водою кімнатної температури, вертикальні ялинки висотою 50см, грибочки маленькі дерев'яні, кошик. Хід заняття: Вихователь: Хлопці, подивіться! До нас у гості прийшла лялька Катя! Он там вона сидить! Ходімо до неї по доріжці. Переступати через «камінці» (якщо хтось з дітей не йде, вихователь кличе їх по імені). Ось яка гарна лялька Катя! Катя (вихователь бере її в руки, говорить від її імені): Я на стільчику сиділа, І на вас, на всіх дивилася! Ах, як швидко ви крокували! Чи не спіткнулися, не впали! І за це покажу Вам гімнастику свою! (Діти стають врозтіч, лялька розташовується недалеко від дітей). Вихователь: У Катюші в гостей два (І.П.: О.С.В: Почергове піднімання ніг.) Два курчати в постолах, Петушок в чобітках, (І.П.: Те ж, В: на рахунок 1-2 нахилилися в «чобітках», 3-4 повернулися в І.П. (повторити 4-5 разів).) Курочка в сережках, (І.П.: вільне, В: На рахунок 1-2 руки підняли, потягнулися, 3-4 повернулися в І.П. (повторити 3 рази).) Селезень в каптані, І.П.: руки на поясі. Повороти тулуба в різні боки (повторити 3-4 рази).) Качка в сарафані, А корова в спідниці, (Стрибки дітей на двох ногах.) У теплому кожушку. Всіх разом зібрали, (Біг у різних напрямках. Спокійна ходьба.) Бігати дружно стали. Вихователь: Ось які молодці! Катя любить гуляти і нас кличе! (Вихователь бере ляльку в руки і говорить від її особи): Ви скоріше, скоріше повзіть Та з дороги не скрутіть! Основні вправи: 1. Повзання, подлезаніе під дугу, доповзти до ящика, встати на ящик, зійти з нього (2-3 рази). 2. І.П.: Діти тримають палицю хватом зверху. Вихователь, повернувшись до них, тримає палицю за середину і разом з дітьми виконує вправу. По закінченні основних рухів прибираються атрибути і виставляються ялинки, під ними грибочки. Вихователь: Разом з Катею в ліс прийшли, У лісі ялинки росли. А під ними-то гриби! Треба все гриби зірвати Та в кошичок зібрати. (Діти збирають гриби по одному в кошик). Вихователь: Ось скільки грибів! Повна корзинка! Ой, а долоньки-то забруднилися. Ходімо, в струмочку обполощемо долоньки! (Діти підходять до тазі з водою, в ньому на дні вода. Звучить фонограма спокійної музики). Вихователь читає забавку «Водичка». Потешка «Водичка» Водичка, водичка, (Діти миють у воді ручки.) Умою моє личко. (Вмивати обличчя.) Щоб очки блищали, (Миють оченята.) Щоб щічки червоніли, (Миють щічки.) Щоб сміявся роток, (Стрибають на двох ногах і посміхаються.) Щоб кусався зубок. Вихователь: А тепер висушити долоньки: наберемо в рот повітря, і поду на долоньки. А тепер потряс ручками і знову дунем на долоньки. Висушили? Молодці! Ой, хлопці, вітер сильний налетів, ховайте швидше долоньки, а то замерзнуть! (Діти ховають руки за спину, вихователь дме сильно. Повтор два рази). Ми молодці! Всі ми дружно награлися, і додому йти зібралися! (Спокійна ходьба). |
|
Всього коментарів: 0 | |