Середа, 08.01.2025, 19:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Квітень » 02

виховання

Діти - це майбутнє кожної країни, і від того, як у справжньому держава подбає про своїх маленьких громадян, залежатиме суспільство завтрашнього дня. Стан сучасного суспільства, перш за все, знаходить відображення в дітях, тому захист прав дитини є першочерговим завданням кожної держави.

Дитинство дитини - це не тільки період формування його здоров'я, розвитку особистості, характеру, зміцнення почуття впевненості і власної гідності, а й час його повної залежності від дорослих, у першу чергу від батьків, вихователів, педагогів. Неналежну поведінку і догляд з боку дорослих, наявність поведінкових, соціальних і емоційних проблем у житті дитини дошкільного віку здатні привести до неблагополучним наслідків у майбутньому.

Дитина в будь-якому віці має рівні з дорослими права на власну думку і вчинки, які повинні дотримуватися і не порушуватися. Не тільки батьки, але й педагоги дошкільних виховних закладів повинні вкладати в свідомість дітей образи дружби, миру, солідарності, доброти  для  правового виховання дошкільників - закладати фундамент для розвитку нового свідомого, миролюбного покоління.

У програму правового дошкільного виховання включені завдання з формування основ правової свідомості дітей. Педагоги, вихователі та батьки повинні знайоми ... Читати далі »
Категорія: Правове виховання | Переглядів: 1840 | Додав: Sarum | Дата: 02.04.2012 | Коментарі (0)

Одним з найважливіших умов розвитку суспільства є виховання громадян правової  демократичної держави, здатних до соціалізації, які поважають права і свободи особи, що володіють високою моральністю, виявляють національну терпимість, шанобливе ставлення до мов, традицій та культури інших народів, починаючи з виховання дітей дошкільного віку. Тільки зараз, коли демократія набирає силу, коли права людини перестають бути фікцією, можна реально ставити як пріоритетну задачу - формування громадянськості: надання кожній дитині не тільки умов для творчої самореалізації, а й умов для вільного самовизначення: як громадянина нової суспільної системи, при якій людина стає не лише суб'єктом практичної дії, вироблення засобів досягнення цілей, але і суб'єктом суспільного цілепокладання. Особистість, що поважає себе, має набагато більше потенційної активністю, ніж, позбавлена гідності. І дошкільному закладу належить особлива роль у вихованні майбутнього громадянина своєї країни.

Головна мета педагогічної діяльності з громадянському вихованню дітей дошкільного віку - виховання гуманної, соціально активної, самостійної, інтелектуально-розвиненої творчої особистості.

Основні ознаки, що представляють зміст поняття «громадянськість» мають деякі закономірності, зв'язку, розкривають їх подібності та відмінності, що дозволяє об'єднати їх в систему ... Читати далі »
Категорія: Правове виховання | Переглядів: 3448 | Додав: Sarum | Дата: 02.04.2012 | Коментарі (0)