Четвер, 09.01.2025, 10:00
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 15
Зміст плану роботи 2012-2013 навчальний рік.

Завдання роботи:

1. Створювати умови для збереження і зміцнення здоров'я вихованців через сформовану в дитячому садку систему фізкультурно-оздоровчої роботи та процедур, що гартують, для організації ефективної роботи з розвитку у дітей рухової активності в режимі МБДОУ.

2. Створювати умови для розвитку пізнавальної активності дошкільників через дитячу проектну діяльність.

3. Створювати умови для переходу на нову форму планування та моделювання виховно-освітнього процесу в ДОУ, відповідну Федеральним вимогам до освітній програмі ДОУ.

виховна робота

Сентябрь.Від діяльності Відповідальний
1.Работа з кадрами
1.1. Поточні інструктажі з ОП і охорони життя та здоров'я дітей Завідувачка
1.2.Проізводственное збори «Правила внутрішнього трудового розпорядку» Ст.воспітатель
1.3. Визначення тематики з самоосвіти вихователів Ст.воспітатель
1.4. Інструктаж з молодшим обслуговуючим персоналом «Посадові інструкції» Ст.медсестра
1.5. Консультація «Правила обробки посуду, зміна білизни та інше» Ст.медсестра, завгосп
1.6. Консультація для вихователів на тему: «Всі діти різні» Ст.воспітатель
1.7.Консультація для вихователів «Метод проектної діяльності у дитячому садку» Ст.воспітатель
1.8. Консультація «Адаптація дитини до дошкільної установи.» Ст.воспітатель
1.9. Колективні заходи:


-Проведення свята «День відкритих дверей» Музичний к ... Читати далі »
Переглядів: 4349 | Додав: Sarum | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

Зміст освітньої галузі «Художньо-естетичний розвиток» спрямоване на досягнення цілей формування інтересу до естетичної стороні навколишньої дійсності, задоволення потреби дітей у самовираженні через вирішення таких завдань: розвиток продуктивної діяльності дітей (малювання, ліплення, аплікація, художня праця);розвиток дитячої творчості;прилучення до образотворчого мистецтва. Розвиток продуктивної діяльності.

Художньо-естетичний розвиток

Розвивати сприйняття дітей, збагачувати їх сенсорний досвід, шляхом розрізнення форми предметів, обведення їх по контуру черзі то однією, то іншою рукою. Підводити дітей до зображенню знайомих предметів, надаючи їм свободу вибору.Звертати увагу дітей на те, що олівець (кисть, фломастер) залишає слід на папері, якщо провести по ній відточеним кінцем олівця (фломастером, ворсом пензля). Заохочувати бажання стежити за рухом олівця по паперу.Розвивати естетичне сприйняття навколишніх предметів. Формувати вміння дбайливо ставитися до матеріалів, правильно їх використовувати: по закінченні малювання класти їх на місце, попередньо добре промивши пензлик у воді.Привчати тримати олівець і пензель вільно. Ліплення викликає у дітей інтерес до гри. Знайомлення з пластичними матеріалами: глиною, пластиліном, пластичної масою (віддаючи перевагу глині). Вчити акуратно користуватися матеріалами.Розвивати вміння відламувати г ... Читати далі »

Переглядів: 1127 | Додав: Sarum | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

Дошкільний вік - своэрідний унікальний період розвитку дитини; це особливий світ зі своєю мовою, способом мислення, діями. Саме в грі слід шукати ключ до пізнання дитини в дошкільному віці, так як це найбільш близька, органічно відповідна дитячої природі, діяльність дошкільника і природне вираження його активності.

Гра - провідний в дошкільному вид розвитку, що утворює сприятливі умови для психічного та особистісного розвитку дитини в дошкільному віці, оскільки в процесі гри дитина сам прагне навчитися тому, що ще не вміє. Гра - це не просто розвага, це творчий, натхненна праця дитини, це його життя. В процесі гри дитина пізнає не тільки навколишній світ, але і себе самого, своє місце в цьому світі. Граючи, малюк накопичує знання, розвиває мислення та уяву, освоює рідну мову, і, звичайно ж, вчиться спілкуванню.Мова, у всьому її різноманітті, є необхідним компонентом спілкування. Найважливішою передумовою вдосконалення мовної діяльності дошкільників є створення емоційно сприятливої ситуації,що сприяє виникненню бажання брати участь у мовному спілкуванні. І саме гра допомагає створити такі ситуації, в яких навіть самі нетовариські і скуті діти вступають в мовне спілкування і розкриваються. Відомий всім нам письменник Джанні Родарі стверджував, що «саме в грі дитина вільно володіє мовою, говорить те, що думає, а не те, що треба. Не повчати і навчати, а грати з ним, фантазув ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 1620 | Додав: Sarum | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)