П`ятниця, 26.04.2024, 16:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 20

Мовленнєвий розвиток дошкільників має величезне значення для їх інтелектуального становлення. Діти, які не вміють говорити, відстають у розумовому розвитку. У процесі розвитку мови дитина проходить через кілька стадій, про які слід знати батькам, щоб впоратися з можливими проблемами, при необхідності вчасно звернувшись за допомогою до фахівців. Звичайно, діти не можуть розвиватися однаково, проте якщо на певному віковому етапі дитина відстає в мовленнєвому розвитку дошкільників, це привід задуматися і звернутися за консультацією до логопеда.На мовленнєвий розвиток дошкільників сильний вплив робить розвиток головного мозку і виховання.

Мовленнєвий розвиток дошкільників

Причому розвиток мозку, яке найбільш інтенсивно протікає в перші 3 роки життя, носить вторинний характер. Дитина може мати відмінні вродженими даними, але помилки виховання або його відсутність приведуть до відставання в розумовому і психоемоційному розвитку малюка, яке з роками буде лише посилюватися. Мова відіграє ключову роль у розвитку пам'яті, уваги, уяви, сприйняття і логічних здібностей. Мовленнєвий розвиток дошкільників починається з перших днів його життя. У цьому розвитку мовлення дорослого є головним каталізатором дитячої допитливості. Процес знайомства немовляти з навколишнім світом відбувається через спілкування. Тому батькам потрібно постійно і з різними інтонаціями розмовляти з малюком і оз ... Читати далі »

Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 1124 | Додав: Sarum | Дата: 20.02.2013 | Коментарі (0)

 Займаючись громадянським виховання дошкільників в умовах багатонаціонального регіону, ми переслідуємо наступні цілі: Виховання громадянина, що живе в демократичному суспільстві, особистості компетентної, відповідальної, самостійної, активної, яка поважає права інших; підготовка дошкільника до життя в умовах багатонаціонального суспільства.Оновлення змісту і методів роботи з дітьми по громадянському вихованню в процесі створення системи проблемних, ігрових і пізнавальних ситуацій у різних видах діяльності сприяють осмисленню дітьми прав дитини, розвитку самооцінки, почуття власної гідності.Для реалізації поставлених цілей необхідно виконати наступні завдання:1. Вивчення прав людини дошкільниками через ігрові технології.2. Розвиток "Я - свідомості" дитини, свободи самовираження і самопрезентації.3. Сприяння постійному збагаченню розвиваючої педагогічної середовища, спрямованої на формування людини - громадянина.4. Зміна менталітету педагогів і батьків, підвищення їх політичної і правової культури.5. Знайомство старших дошкільнят з культурно - історичною спадщиною країни, регіону.6. Навчання дітей творчому та ненасильницького вирішення конфліктів і проблем, виховання терпимості до чужої думки.7. Послідовне конструювання процесу взаємодії з родиною кожного вихованця для об'єднання зусиль по громадянськості вихованню дітей.У результаті систематичної цілеспрямованої виховної роботи у дітей формують елементи, початкові ідейні спрямованості їх розвивається свід ... Читати далі »
Переглядів: 3961 | Додав: Sarum | Дата: 20.02.2013 | Коментарі (0)