Середа, 08.01.2025, 19:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Жовтень » 22

виховання

Режим дня дітей дошкільного віку включає різні види діяльності; кількість і тривалість занять збільшується. Завідувач та медичний персонал контролюють неухильне виконання режиму (він вивішується в кожній групі). Особлива увага звертається на максимальне використання свіжого повітря.

Прийом дітей краще проводити на ділянці. У цілодобової групі в теплу пору року діти також повинні виходити на ділянку до сніданку; в зимовий час гуляють тільки діти старших груп. Під час прийому вихователі організовують ігри з дітьми, спостереження за явищами природи, догляд за рослинами (влітку), розчищення доріжок, гірки й ковзанки (взимку), розмовляють з батьками.
Ранкова гімнастика проводиться щоденно у всіх групах. Навесні, влітку і восени діти займаються на ділянці. У зимовий час молодші виконують гімнастику в залі або груповій кімнаті, старших і взимку краще виводити на ділянку.
Тривалість гімнастики від 4-5 хв у молодших до 10 - 12 хв у старших групах. Кожен комплекс вправ повторюється два тижні. Під час гімнастики повинна бути забезпечена максимальна рухова активність дітей. Неприпустимі тривалі пояснення, зайві зауваження, необгрунтовані паузи між вправами.
Фізкультурні заняття дітей дошкільного віку є основною формою навчання дітей рухам. Вони проводяться два рази на тиждень в кожній віковій групі. Їх тривалість поступово збільшується (від 10 -15 хв у молодших групах до 25-30 хв у ... Читати далі »
Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 1565 | Додав: Sarum | Дата: 22.10.2012 | Коментарі (0)

     Виховання дітей будь-якого віку має багато облич. Діти, як раннього віку, так і більш старшого, повинні піддаватися впливу фізичного, розумового, морально-трудового та естетичного виховання. Кожна з цих граней загального розвитку дитини вкрай важлива і необхідна дітям. Всі вони є ланками одного замкнутого ланцюга, по якій ми рухаємося все життя.

     Дуже важливо, щоб програма і навантаження того чи іншого виду виховання була адаптована під дитину не тільки у відповідності з його віком, а й з урахуванням особливостей тієї чи іншої групи дітей. Вся справа в тому, що особливості раннього періоду життя дітей стають перешкодою для вирішення тих чи інших конкретних завдань і методів їх здійснення. Тому вони трохи відрізняються від таких, але для дітей, більш старшого періоду дорослішання.

     Потрібно пам'ятати, що в перші три роки в житті дитини відбувається дуже інтенсивне його фізичний розвиток. Тому варто бути вкрай уважним, щоб не упустити той момент, коли варто зробити акцент на фізичне виховання дітей раннього віку. Цей період життя характеризується швидким збільшенням росту і маси дитини. До того ж, до 3 рочки маса мозку дитини потроюється.

     Не забувайте, організм дитини фантастично пластичний. Тому фізична підготовка в ранньому віці закладе в ньому чудовий фундамент для майбутнього розвитку. Якщо систематично проводити оздоровчі заходи, то результат даного процесу виявиться вражаючи ... Читати далі »
Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 1273 | Додав: Sarum | Дата: 22.10.2012 | Коментарі (0)

виховання

Величезне значення на сьогоднішній день має правове виховання школярів. Праву належить особливе місце в додатковій освіті, оскільки воно дозволяє не тільки придбати правові знання, а й розвинути особливі здібності, пов'язані з розвитком мислення і мови, практичні навички дії у соціальній сфері. Заняття у додатковій освіті спрямовані на правове виховання особистості роблять величезний вплив на формування світогляду дитини.


Дана методична розробка спрямована на правове виховання школярів у додатковій освіті та призначена для використання на заняттях педагогами додаткової освіти, а також класними керівниками загальноосвітніх шкіл для учнів 5-7 класів.

Пропонований методичний матеріал являє собою заняття в рамках виховної підпрограми по профілактики правопорушень бездоглядності серед неповнолітніх в навчальному об'єднанні

Дана розробка складена із застосуванням інтерактивної форми навчання.

1. Мета: Дати більш глибокі в порівнянні з основною школою знання в темі право і мораль.

Завдання:

1. Навчити розрізняти ознаки права і моралі.

2. Сформувати правове світогляд вихованців.

3. Виховати правильну правову позицію школярів.

Актуальність: Присутність слабкої системи правового виховання школярів, самим негативним чином позначається на підвищення злочинів скоєних неповнолітніми підлітками. Я вважаю актуальною всемірну активізацію роботи по пропаганді та роз'ясне ... Читати далі »
Категорія: Правове виховання | Переглядів: 1132 | Додав: Sarum | Дата: 22.10.2012 | Коментарі (0)