Проблеми сучасного виховання містять в собі дуже багото аспектів. Тенденції виховання нинішнього часу іноді зводяться до однобокого, посиленого інтелектуальному розвитку малюка, внаслвідок якого, батьки безліч сил і уваги приділяють саме на навчання: вивчення читання і рахування, безліч гуртків математики, англійської, секції підготовки до школи, куди дітей приводять вже починаючи з чотирьох років. Але, при цьому, розвиток емоційно-моральної сфери в більшості випадків залишається «за кадром», або ж цьому приділяється надмірно мало уваги, в чому і полягають проблеми сучасного виховання.
Сформований стереотип в західному стилі, який нібито виключає
проблеми сучасного виховання має на
увазі раннє відлучення малюка від матері. Хоча історично даний стиль виховання дітей дуже відрізняється від наших догм. Давайте розглянемо, що вийде з «нашого» бачення «їх стилю», який наші співвітчизники сприймають в якості проблеми сучасного виховання.
Малюк живе в окремій дитячій, у нього безліч розвиваючих іграшок, няні у випадку навіть непрацюючої матері. Малюка привчають спати на самоті, рано відлучають від грудей, спілкуються з ним «на рівних», точно як з дорослим. Але, занурений у розвиваюче середовище, малюк позбавляється головного джерела розвитку - присутності дорослого, до якого прив'язаний емоційно, з чим пов'язані багато проблем сучасного виховання. І якщо так сталося, що м
...
Читати далі »