П`ятниця, 19.04.2024, 02:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Дошкільне виховання конспекти занять
21:50
Дошкільне виховання конспекти занять

дошкільне виховання

Мета дошкільного виховання та дошкільної освіти - дати кожному маленькій дитині базову освіту та  основи базової культури , такі як розвинена сенсорика, розумове виховання, естетичне та  моральне виховання).


У  дошкільному вихованні також визначена загальна мета - це гуманізація дошкільного виховання  тобто орієнтація педагога на особистість дитини.

Завдання конспектів дошкільного виховання :
1. забезпечити фізичне здоров'я

2. забезпечити емоційне благополуччя

3. забезпечити інтелектуальний розвиток

4. забезпечити вольове розвиток кожного малюка

дошкільне виховання

Конспект "Чарівний клубочок"

Мета. Продовжувати вчити дітей відповідати на запитання і звернення вихователя, погоджуючи слова в роді, числі і відмінку, дотримуючись правильні закінчення. Закріпити вміння утворювати іменники за допомогою зменшувальних суфіксів. Розвивати у дітей емоційний відгук на музику, бажання співати раніше вивчені музичні твори. За допомогою елементів ТРВЗ і нетрадиційної техніки малювання розвивати у дітей уяву, фантазію, спостережливість. Виховувати старанність, уважність, акуратність. Устаткування. «Чарівний клубок», будиночок, малюнки - воскографія (на кожну дитину), губки, фарба. Хід заняття- Діти, прийшла я сьогодні в садочок, а на столі пакет. Та ще такий великий, щось у ньому торохтить. Як ви думаєте, що там? А хочете дізнатися, що в ньому? (Спробуйте відкрити - не відкривається).Що ж робити?Як нам бути?Як же нам його відкрити?Треба чарівництво покликати,Якщо хочете дізнатися,Що всередині.А ви очі закривайтеІ не підглядайте.«Абракадабра, посміхнемося -Ти, пакет, відкрийся ».(Відкрити пакет, там клубок).- Діти, що це таке? (Клубочок)- Це, напевно, не простий клубок, а чарівний.Аж підстрибує, діти,Щось хоче показати.- Давайте підемо і подивимося, куди він нас поведе.Покотився наш клубок, покотився -Біля дивної картини опинився.- Подивіться, яка картина дивна. Нічого вам не нагадує? (Будиночок). А дійсно схожий. Але не зовсім, чогось бракує. Художник забув щось домалювати. Як ви думаєте, що? (Дах, двері).- Правильно, діти. Я домалюю. (Домалювати дах, двері).Ось і будинок, а хто в ньому?- Хто б міг жити тут? (По черзі витягати і показувати асоціативні круги: зелений, коричневий, сірий, загадувати загадки про жабу, ведмедя, зайчика).- Діти, а давайте згадаємо з вами пісеньку про жабу. (Співають).- А зараз ми - ведмедики. (Імітують ходьбу).(Потім діти співають пісеньку про зайчиків).Чи зумієте, хлопці,Хто у кого - ви, назвати?- У жаби? (Жабенят), у ведмедиці? (Ведмежата), а у зайчихи? (Зайчата)- Діти, давайте заспіваємо пісеньку про будинок для звірят.Звірят ми полюбили,Їм будинок побудували,Ось такий високий,Ось такий широкий.Все в будинок заходятьІ танець заводять.Ради всі звірята,Весело хлопцям.(Звучить музика).Звуки дивні звучать -Це щось означає ...(Будинок «оживає»).Звірі в будинку проживають, -Ой, він оживає.Будиночок.Спасибі вам, хлопці,Що ви мене побудувалиІ пісеньку проспівали.Хочу з вами познайомитися і подружитися. Вихователь. Ми дуже раді і з задоволенням познайомимося з тобою, правда, малюки?Стаємо в коло. Будиночок. Я хочу познайомитися з дівчинкою, яка одягнена в червоні штанці.(По черзі знайомиться. Діти відповідають, як їх звати, скільки їм років).- От і познайомилися. Вихователь.Наш клубочок знову поспішає -Нам задача належить. Будиночок.Діти, будьте ласкаві, заберіть і мене, будь ласка. Вихователь. Візьмемо будиночок з собою? (Так)(Клубочок котиться до столів, на яких аркуші паперу, фарби, губки).А художник втікІ не всі намалював.Вам потрібно губки взяти,І свій лист замалювати.(Показати як. Діти беруть губки, опускають у фарбу і зафарбовують листи - воскографія, у кожного ви ходить якийсь малюнок).- Владик, що в тебе? (Дерево)- А у тебе, Діма? (Машина) Будиночок.Ну і розумні у вас діти, всі зуміли розповісти. Вихователь. А тепер спробуйте сказати ласкаво про своїй картині.(Будинок - будиночок, дерево - деревце, м'яч - м'ячик ...).Наш клубочок знову поспішає -Нам задача належить.(Клубочок котиться до глека і ховається в ньому).- Дивіться, глечик, але він не простий, а чарівний. Клубочок мені шепнув, що треба йому сказати: «Раз, два, три - глечик, вари!» А щоб не варив: «Раз, два, три - більше не вари!»Давайте спробуємо йому сказати ці слова.(Діти кажуть - чують булькання (музичний супровід).- Може, вистачить йому варити? «Раз, два, три - більше не вари!(Роздати з глечика цукерки). Будиночок.Пора вже мені повертатися -Будуть звірі поселятися.До побачення! Поки!Чекаю вас у гості у себе! Діти. До побачення!

Конспект "Весела історія про чай"

(Заходять діти, вітаються з гостями, стелять на стіл скатертину, розмовляють між собою)Дівчинка. Цікаво, Максим, про що думають наші гості?Хлопчик. Вони, мабуть, думають, що ми будемо обідати.Дівчинка. А можливо, думають, що вони будуть обідати?Хлопчик. Але вони помиляються.Дівчинка. Так, тому ми хочемо показати їм одну історію, яка була насправді, або її придумали ...Хлопчик. Або вона нам наснилась ...Дівчинка. Та вони самі вирішать.(Діти ставлять на стіл стовп оголошень. З'являються руки під мелодію чіпляють оголошення. Звідусіль позбігалися читачі, піднімають шум, зникають під музику)Ведучий. Пані та панове! Леді та джентльмени! Ми раді вітати вас у нашому залі на першому всесвітньому конкурсі «Гурман»! Сьогодні ви дізнаєтеся цікаві новини про чай, чим він корисний, в яких країнах зростає. Як ви думаєте, що означає слово «чай»?(Відповіді глядачів)Ведучий. Слово «чай» означає бадьорість. І я бажаю вам бадьорого настрою під час нашого шоу і після нього. Тому дозвольте почати наш конкурс! Я із задоволенням представляю наших учасників. № 1 - Наталія Чайна! № 2 - Венера Заварна! № 3 - Просто Нурі! № 4 - Жасмін з вихованцями бергамоту і Каркаде! № 5 - Руслана Піх!(Під аплодисменти на сцену по черзі виходять учасники, дякують за увагу і підтримку)Ведучий. А обов'язки журі будуть виконувати наші гості. Вам необхідно оцінити кожну з учасниць за наступними критеріями:зовнішній вигляд;вміння представити себе;краще запитання.Ведучий. Перший тур називається «Я така». І починає його учасниця під номером 1. (Оплески)Учасниця № 1. Мене звати Наталія Чайна. Працюю на ТV 10 років. Для мене головне - завжди залишатися гарячою і бути наповненим. Моє палке бажання - залишатися свіжою і ароматною. Маю вишуканий англійський смак. Мрію співпрацювати з солідної європейської фірмою. Маю досвід співпраці в фірмі «Ліптон» помічником секретаря. Дякую за увагу.Учасниця № 2. Моє ім'я Венера Заварна. Працюю в чай-хане один рік. Дуже задоволена. Закінчила курси заварки при кооперативному технікумі. Люблю рогалики з маком, медівники. Мрію про відчуття справжнього чаю.Учасниця № 3. Я - Просто Нурі. Працюю в Інтернет-клубі 5 років. Не люблю, коли мене ставлять поруч з цукорницею. Не люблю обіймів холодних рук. Дратує запах жасмину і бергамота. А від лимона у мене алергія. Мрію працювати в авіакомпанії помічником стюардеси. Спасибі.Учасниця № 4. Мене звати Каркаде. А це мої вихованці - Аскольд сидіти, Бергамот фу! Я не працюю. Вмію заварювати чай за особливим рецептом, рекомендую чай для схуднення. Регулярно відвідую вечірки в банківській конторі. Захоплююся новинками по заварювання чаю та смачних добавок. Звертайтеся, допоможу з задоволенням!Учасниця № 5. Я - Руслана Піх. Вважаю себе щасливою, маючи велику родину. Люблю чай з калиною, малиною. Знаю магію трав, за що мене і цінують. Люблю цікаву бесіду і хороших співрозмовників за столом. Вельми вам вдячна!Ведучий. Поки наші учасниці відпочивають, пропоную послухати цікаву історію про чай.Хлопчик. А чи знаєш ти, як почали вживати чай?Девочка.Первимі вживати чай як напій почали китайці, звідси і почалося його поширення в світі. А відкрили дивні властивості рослини китайські пастухи. Вони помітили, що тварини, поївши це рослина, стають більш рухливими. Деякий час чай використовували тільки як ліки.Ведучий. Наші учасниці для бліцтурніру «Чай-питай-відгадувати» підготували цікаві запитання та зараз запропонують вам на них відповісти. Уважно слухаємо і відповідаємо!Учасниця № 1. Цвіте Чи чайний кущ?(Відповіді глядачів)Дівчинка. Я хочу додати, що чайний кущ має прекрасні білі квіти і ніжний аромат.Учасниця № 2. Скільки років живе чайний кущ?(Відповіді глядачів)Хлопчик. А мені відомо, що чайний кущ - багаторічна рослина. Середня тривалість його життя 50-60 років. Учасниця № 3. Де вирощують чайний кущ?(Відповіді глядачів)Дівчинка. Так, чайний кущ росте на території Китаю, Індії, Кореї, В'єтнаму, Японії, Грузії, Цейлону. У Південній Америці вирощують чай «мате», який відрізняється своїм ароматом і смаком.Учасниця № 4. Звідки у нас з'явилося слово «чай»?Хлопчик. Мені відомо, що назва «чай» прийшло до нас від монголів, які називали його «цай».Учасниця № 5. Піклуючись про ваше здоров'я, я хочу запитати, чи може чай бути небезпечний?Дівчинка. З чаєм також потрібно бути обережним. Ніколи не заварюйте вдруге стару заварку, так як такий чай отруює організм.Ведучий. Всі учасниці продемонстрували свій блискучий інтелект, а зараз - музична пауза, і ви зможете насолодитися вокальними здібностями наших конкурсанток, вони будуть співати сьогодні тільки для вас!(Кожна з учасниць виходить під свою мелодію, наспівує і підтанцьовувати)Ведучий. Ось і настав той момент, коли ми просимо вас, шановні глядачі, висловитися про тих учасників, які вам найбільше сподобалися, не жалійте для них хороших і теплих слів!(Слово надається глядачам)Дівчинка. Ось така історія, справжня чи вигадана ...Хлопчик. А може, це був сон.Дівчинка. А показати вам цю історію нам допомогли педагоги нашого садочка. Привітаємо їх!(Учасниці виходять і називають свого персонажа)Хлопчик. До нових зустрічей в нашому предметному театрі!

Ось декілька конспектів по дошкільному вихованні, надіюся вони виявилися для вас корисними


Категорія: Для вас, батьки | Переглядів: 4514 | Додав: Sarum | Рейтинг: 3.1/9
Всього коментарів: 0